کوتاه کننده آدرس اینترنتی

URL طولانی خود را اینجا Paste کنید. همچنین شما می توانید یک آدرس انتخابی داشته باشید که در صورت وجود داشتن می توانید از آن استفاده کنید. در صورتی که آدرس انتخابی شما قابل استفاده نباشد به صورت خودکار یک آدرس دیگر در نظر گرفته خواهد شد.

کوتاه کننده آدرس اینترنتی چیست؟

کوتاه‌کننده‌ی آدرس اینترنتی تکنیکی بر روی شبکه‌ی جهانی وب است که آدرس سایت‌های اینترنتی بلند را به مقداری یکتا و کوتاه تبدیل کرده تا توسط این آدرس کوتاه بطور مستقیم به صفحه‌ی مورد دسترسی داشته باشیم.
بخاطر کم شدن تعداد کاراکترهای استفاده شده در آدرس‌ها، برای مثال می‌توانیم با خیال راحت درجاهایی مثل توئیتر که محدودیت تعداد کاراکترهای مورد استفاده داریم، ازاین آدرس‌‎های کوتاه شده استفاده کنیم. همچنین امروزه برای سئوی بهتر سایتها در آدرس هر صفحه‌ی سایت از عنوان‌ها و کلمات و عبارت‌های مرتبط با محتوای آن صفحه استفاده می‌شود که این امر باعث طولانی‌تر شدن آدرس‌ها شده و به همین خاطر استفاده از این آدرس‌های طولانی در شبکه‌های اجتماعی و یا ابزارهای هوشمندی مانند موبایل‌ها و تبلت‌ها و ارسال اس‌ام‌اس، با سختی‌هایی همراه است. اما با استفاده از کوتاه‌کننده‌های لینک این مشکل نیز برطرف می‌شود.

چرا یک کوتاه کننده لینک:

  • لینکی یکتا با تعداد کاراکترهای کمتر برای یک آدرس
  • استفاده در توییتر و سایت‌هایی که محدودیت کاراکتر دارد
  • کپی یا تایپ راحتتر در اس‌ام‌اس، برنامه‌های ارتباطی و شبکه‌های اجتماعی
  • گزارش‌گیری از بازدیدها و تحلیل رفتار کاربرهای صفحه‌های اینترنتی خود
  • یک لینک دائمی کوتاه دائمی به صفحه شما
  • redirect شدن توسط کد ۳۰۱ صورت می پذیرد در نتیجه در هنگام انتشار آن در صفحات اجتماعی تصاویر و شرح به درستی به نمایش در خواهد آمد
لطفا تمامی سوالات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید: info[ at ]0n1.ir